Babamın Kemikleri Full HD izle
720P

Babamın Kemikleri Full HD izle

 Süre: 103 Dakika

 Ülke: 

  

Babamın Kemikleri 2018 izle, İmdb 8.5 puan almış Babamın Kemikleri filmi seyret, 720P Babamın Kemikleri izle Ömer, çok küçük yaşta trajik bir olay yaşayarak kendi köyünü terk edip bir aile kurar ve bir daha o köye dönmemeye yemin eder. Ancak, çok hasta olan ölüm döşeğindeki annesinin vasiyeti resmen Ömer’in hayatını mahvedecektir. Babasının yanına gömülmeyi vasiyet eden annesinin bu isteği mümkün olmaz çünkü Ömer köye geri dönmeyecektir. Fakat kocasının kemiklerini getirmesini isteyen annesinin bu isteği üzerine Ömer biricik oğlunu da alarak istemeden de olsa o gelmemek için ant içtiği köye geri dönerek annesinin son arzusunu yerine getirecektir.

 185İZLENME

 0BEĞEN

 1BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan filmlerin kaynağı youtube, vimeo, vidmoly, openload, estream ve bunun gibi video paylaşım sitelerinden aldığımız filmlerdir. Sitemizde yayınladığımız filmler sunucularımızda kesinlikle yüklü değildir ve yükleme yapılmayacaktır. Ancak herhangi filmde telif hakkı sahipleri yayınlanan film, afiş vs. kaldırılması yönünde bir talepte buluna bilirler.