Başka Semtin Çocukları Full izle
720P

Başka Semtin Çocukları Full izle

 Ülke: 

  

Başka Semtin Çocukları 2008 izle, İmdb 8.0 puan almış Başka Semtin Çocukları filmi seyret, 720P Başka Semtin Çocukları izle Adından da anlaşılacağı üzere çok zor ve yaşanması güç bir semti ele alan film İstanbul Gazi Mahallesi'nde geçmektedir. Burada işlenen bir cinayet sonucunda çöplükte bulunan bir ceset ile olaylar gelişir. Rahmetlinin abisi ise o sıralar askerliğini bitirerek mahallesine geri döner. Bu üzücü durum karşısında artık tek bir amacı olan bu ağabey, kardeşinin katilini bulmak için büyük bir mücadeleye girecektir. Ancak zaman ilerledikçe o da kendisini büsbüyük bir çukurun içinde tek başına kalmış gibi haller içerisinde bulacaktır.

 95İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan filmlerin kaynağı youtube, vimeo, vidmoly, openload, estream ve bunun gibi video paylaşım sitelerinden aldığımız filmlerdir. Sitemizde yayınladığımız filmler sunucularımızda kesinlikle yüklü değildir ve yükleme yapılmayacaktır. Ancak herhangi filmde telif hakkı sahipleri yayınlanan film, afiş vs. kaldırılması yönünde bir talepte buluna bilirler.