Biz Bir Dolaşalım Full HD izle
720P

Biz Bir Dolaşalım Full HD izle

 Ülke: 

  

Biz Bir Dolaşalım 2016 izle, İmdb 5.1 puan almış Biz Bir Dolaşalım filmi seyret, 720P Biz Bir Dolaşalım izle Televizyon programcılığı işleri ile uğraşmakta olan Ahmet'in en büyük amacı Balkanlar'daki Türklerin yaşamlarına odaklanacağı bir belgesel projesi vardır. Çok şanssız bir adam olmasına rağmen TRT'den onayı alan Ahmet'in en büyük korkusu ise pek parası olmadığından bu işi nasıl becerebileceği olacaktır. ''Kenya Aslanları'' belgeseli ise onun için çok büyük bir fırsat olacağından bu işi bir şekilde yapmaya girişecektir. Ancak Ahmet'i bu yolda ne denli zorlukların beklediğini kendisi de farkında değildir.

 110İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan filmlerin kaynağı youtube, vimeo, vidmoly, openload, estream ve bunun gibi video paylaşım sitelerinden aldığımız filmlerdir. Sitemizde yayınladığımız filmler sunucularımızda kesinlikle yüklü değildir ve yükleme yapılmayacaktır. Ancak herhangi filmde telif hakkı sahipleri yayınlanan film, afiş vs. kaldırılması yönünde bir talepte buluna bilirler.