Dün Gece Bir Rüya Gördüm Full HD izle
720P

Dün Gece Bir Rüya Gördüm Full HD izle

 Ülke: 

  

Dün Gece Bir Rüya Gördüm 2006 izle, İmdb 7.0 puan almış Dün Gece Bir Rüya Gördüm filmi seyret, 720P Dün Gece Bir Rüya Gördüm izle Küçük yaşlardan itibaren kendi doğruları ile yaşamını sürdüren Deniz, bilgisayar mühendisi genç bir adam olarak köyden İstanbul'a gelmiştir. Çok büyük sevgi duyduğu biricik aşkı Lale ise madde bağımlısı bir kadındır. İşte böyle ikilemin tam da ortasında kalacak Deniz ile Lale'nin hayatları çok farklı yerlere doğru gidecek ve değişik bir rüyanın ortasında uyanacaklardır.

 93İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan filmlerin kaynağı youtube, vimeo, vidmoly, openload, estream ve bunun gibi video paylaşım sitelerinden aldığımız filmlerdir. Sitemizde yayınladığımız filmler sunucularımızda kesinlikle yüklü değildir ve yükleme yapılmayacaktır. Ancak herhangi filmde telif hakkı sahipleri yayınlanan film, afiş vs. kaldırılması yönünde bir talepte buluna bilirler.