Ev Kira Semt Bizim Full HD izle
720P

Ev Kira Semt Bizim Full HD izle

 Süre: 91 Dakika

 Ülke: 

  

Ev Kira Semt Bizim 2018 izle, İmdb 3.0 puan almış Ev Kira Semt Bizim filmi seyret, 720P Ev Kira Semt Bizim izle Yıllardır doğumlarından itibaren aynı semtte yetişmiş, birçok arkadaş eş dost edinmiş insanların özellikle de gelir durumu kötü olanları için artık zor zamanlar gelmiştir. Çünkü bu semt giderek zenginlerin uğrak yeri olmaya başlamış evlerini satanlar buraya yerleşmeye başlamıştır. Hal böyle olunca da mahalle halkı dağılmış hatta bazıları zorla kovulmuştur. Son birkaç kişi hala bu duruma direnmektedir nitekim ki onlar da semtlerini eski günlerine döndürebilmek için büyük bir mücadele verecektir.

 315İZLENME

 1BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
25 - Reklam Kalan Süre -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
9.0
Toplamda 2 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan filmlerin kaynağı youtube, vimeo, vidmoly, openload, estream ve bunun gibi video paylaşım sitelerinden aldığımız filmlerdir. Sitemizde yayınladığımız filmler sunucularımızda kesinlikle yüklü değildir ve yükleme yapılmayacaktır. Ancak herhangi filmde telif hakkı sahipleri yayınlanan film, afiş vs. kaldırılması yönünde bir talepte buluna bilirler.