Kelebekler Full HD İzle
720P

Kelebekler Full HD İzle

 Süre: 117 Dakika

 Ülke: 

  

kelebekler filmi, kelebekler filmi dvd, kelebekler filmi satın al, kelebekler filmi ekşi, kelebekler filmi fragman, kelebekler filmi yorum, kelebekler filmi ödül, kelebekler filmi oyuncuları, kelebekler film satın al, kelebekler filmi sinema çekimi

Dram türündeki yerli filmler arasında yer alan Kelebekler adlı sinema filmi içerisinde yıllar önce yolları ayrılan üç kardeşin yaşadıklarından söz edilmektedir. 30 yıl sonrasında babaları çocuklarını tekrardan bir araya getirmek isteyen baba, onları köye çağıracaktır. En büyük kardeş olan Cemal’in diğer kardeşlerini toplayarak köye gitse de babalarının ölüm haberlerini alacaklardır. Babaları kelebeklerin gelişinde gömülmeyi istemesi üzerine de köyde kalacak olan çocukların birbirleri olan ilişkileri ve birbirlerini tanıma süreçleri filmde etkili bir biçimde yansıtılan hikaye olarak göze çarpmaktadır.

 6.755İZLENME

 10BEĞEN

 15BEĞENME

Detay
25 - Reklam Kalan Süre -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
7.5
Toplamda 110 oy verildi.
Sorun Bildir
Bu yazı için yorumlar kapatılmış. Yorum gönderimi yapamazsınız!
 1. avatar
    Hakan 16 Kasım 2019 02:31:43

  Emeklerinize tşk türkçe bilmeseydim bile izlemekten keyif alırdım

 2. avatar
    Mehmet umutlu 14 Ağustos 2019 03:27:14
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  filminizi izleyemedim nasıl yorum yapabilirim

Sitemizde yayınlanan filmlerin kaynağı youtube, vimeo, vidmoly, openload, estream ve bunun gibi video paylaşım sitelerinden aldığımız filmlerdir. Sitemizde yayınladığımız filmler sunucularımızda kesinlikle yüklü değildir ve yükleme yapılmayacaktır. Ancak herhangi filmde telif hakkı sahipleri yayınlanan film, afiş vs. kaldırılması yönünde bir talepte buluna bilirler.