Kiraz Mevsimi Filmi izle
720P

Kiraz Mevsimi Filmi izle

 Ülke: 

  

Kiraz Mevsimi 2017 izle, İmdb 3.6 puan almış Kiraz Mevsimi filmi seyret, 720P Kiraz Mevsimi izle Yılmaz, bu zamana kadar hiçbir işi gerektiği gibi yapamamış ve hayalini kurduğu bir traktör için gereken parayı toplayamamış genç bir adamdır. Akdeniz civarındaki bir kasabada yaşayan Yılmaz, kömür madeninde pek de çalışmak istememektedir. Çok sevdiceği olan İpek ile evlenebilmek için mecburen babasının ısrarlarına dayanamayıp madende çalışmaya razı olur, fakat madende çalışmak öyle kolay bir şey değildir çünkü burada hep hayati tehlikeler bulunmaktadır.

 287İZLENME

 1BEĞEN

 1BEĞENME

Detay
25 - Reklam Kalan Süre -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
7.3
Toplamda 2 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan filmlerin kaynağı youtube, vimeo, vidmoly, openload, estream ve bunun gibi video paylaşım sitelerinden aldığımız filmlerdir. Sitemizde yayınladığımız filmler sunucularımızda kesinlikle yüklü değildir ve yükleme yapılmayacaktır. Ancak herhangi filmde telif hakkı sahipleri yayınlanan film, afiş vs. kaldırılması yönünde bir talepte buluna bilirler.