Musabbar Full HD izle
720P

Musabbar Full HD izle

 Süre: 98 Dakika

 Ülke: 

  

Musabbar 2018 izle, İmdb 5.1 puan almış Musabbar filmi seyret, 720P Musabbar izle Musabbar adlı cin kavmi geçmişte Hz.Süleyman’ın himayesi altında çalışan fakat o öldükten sonra ise tam anlamında kibre bulanan bir topluluktur. Bu cin kavminde soylarının tükenmemesi için insanoğlunu dünyaya hükmetmek amacı ile melez bir çocuk doğacaktır. Bu melez çocuk ise Hz.Süleyman’ın soyundan bir kadın ile birleştiği zaman tüm dünyaya kötülük hapsolacaktır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Cemre Cansaatçı,Mustafa Diyar Demirsoy,Reza Mollazade,Mahmut Kemal Sarıaltun,Emine Söyler gibi isimler yer alıyor.

 126İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan filmlerin kaynağı youtube, vimeo, vidmoly, openload, estream ve bunun gibi video paylaşım sitelerinden aldığımız filmlerdir. Sitemizde yayınladığımız filmler sunucularımızda kesinlikle yüklü değildir ve yükleme yapılmayacaktır. Ancak herhangi filmde telif hakkı sahipleri yayınlanan film, afiş vs. kaldırılması yönünde bir talepte buluna bilirler.