Sinyalciler Son Akşam Yemeği Full HD izle
720P

Sinyalciler Son Akşam Yemeği Full HD izle

 Ülke: 

  

Sinyalciler Son Akşam Yemeği 2017 izle, İmdb 3.6 puan almış Sinyalciler Son Akşam Yemeği filmi seyret, 720P Sinyalciler Son Akşam Yemeği izle Mali müşavir olan Nevzat adındaki adam aslında sahte fatura yani naylon fatura konusunda çok iyi bir uzmandır. Üçkağıtçılıklar ile yolunu bulan sinyalci Kadir ve sahte rakı satan meyhaneci Cengiz’in çok acil bir şekilde 100bin liraya ihtiyaçları olunca o sırada İsa’nın Son Akşam yemeği tablosu da çalınınca başlarını birçok tehlikeli ve maceralı belaya sokacaklardır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Burak Satıbol,Ayhan Taş,Erdağ Yenel,Cemal Hünal,Tamer Karadağlı,Serdal Genç,Hüseyin Elmalıpınar,Chloe Loughnan,Mahmut Tuncer,Serkan Kuru,Ceren Kaplakarslan gibi isimler yer almaktadır.

 151İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.5
Toplamda 3 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan filmlerin kaynağı youtube, vimeo, vidmoly, openload, estream ve bunun gibi video paylaşım sitelerinden aldığımız filmlerdir. Sitemizde yayınladığımız filmler sunucularımızda kesinlikle yüklü değildir ve yükleme yapılmayacaktır. Ancak herhangi filmde telif hakkı sahipleri yayınlanan film, afiş vs. kaldırılması yönünde bir talepte buluna bilirler.