Takva izle
720P

Takva izle

 Süre: 96 Dakika

 Ülke: 

  

Takva 2006 izle, İmdb 7.9 puan almış Takva filmi seyret, 720P Takva izle Film genel olarak hayat tarzının değişik karmaşık halleri ile dinselliğin çok geniş ve objektif bakımdan yelpaze altına tutulmasını anlatmaktadır. Çok sıradan normal bir hayat sürdürmekte olan Muharrem’in dini inançları çok bağlı ve kuvvetli olan bir insandır. İbadetini eden, cinsellikten süreki uzak duran asosyal bir adamdır. Bu özellikleri ile çevresinden büyük bir güven duygusu kazanan Muharrem’in bu durumu ise tarikat şeyhinin dikkatini çeker. Ve bir anda çok başka bir dünyanın içine giren Muharrem burada yavaş yavaş eski hayatına geri dönmek istemektedir. Çünkü burası hiç de Muharrem’in istediği gibi bir yer değildir.

 151İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
7.0
Toplamda 2 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan filmlerin kaynağı youtube, vimeo, vidmoly, openload, estream ve bunun gibi video paylaşım sitelerinden aldığımız filmlerdir. Sitemizde yayınladığımız filmler sunucularımızda kesinlikle yüklü değildir ve yükleme yapılmayacaktır. Ancak herhangi filmde telif hakkı sahipleri yayınlanan film, afiş vs. kaldırılması yönünde bir talepte buluna bilirler.