Üç Kağıtçı Full izle
720P

Üç Kağıtçı Full izle

 Süre: 88 Dakika

 Ülke: 

  

Üç Kağıtçı 1981 izle, İmdb 8.1 puan almış Üç Kağıtçı filmi seyret, 720P Üç Kağıtçı izle Rıfkı, babasını kaybettikten sonra mallarını satmak için Almanya’dan köyüne dönecektir. Ancak bu köyde yaşanan olaylar doğrultusunda Rıfkı, şans eseri resmen bir ‘’ermiş’’e dönüşecektir. Üfürükçülükten evde kalmış kızların kısmetlerine kadar giden yolda herkes Rıfkı’ya danışır. Belediye Reisi için de adaylığını koymasını isteyen halkın bu arzusunu kırmaz ve seçime girip kazanır. Fakat çok bir süre geçmeden aslında Rıfkı’nın bir ‘’Üç Kağıtçı’’ olduğu ortaya çıkacaktır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Kemal Sunal,Nizam Ergüden,Ali Şen,Reha Yurdakul,Turgut Özatay,Kudret Karadağ,Süheyl Eğriboz,Hakkı Kıvanç,Ahmet Turgutlu,Necdet Kökeş,Arap Celal,Baki Tamer,Renan Fosforoğlu,Zeki Alpan,Ülkü Özen,Selahattin Fırat,Yadigar Ejder,Muhteşem Durukan,Zeki Sezer,Sabahat Işık,Haydar Karaer,Ali Demir,Seyfettin Karadayı,Nermin Özses gibi isimler bulunuyor.

 160İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
9.0
Toplamda 1 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Sitemizde yayınlanan filmlerin kaynağı youtube, vimeo, vidmoly, openload, estream ve bunun gibi video paylaşım sitelerinden aldığımız filmlerdir. Sitemizde yayınladığımız filmler sunucularımızda kesinlikle yüklü değildir ve yükleme yapılmayacaktır. Ancak herhangi filmde telif hakkı sahipleri yayınlanan film, afiş vs. kaldırılması yönünde bir talepte buluna bilirler.